Obsah stránky

3. lekce plavání

čtvrtek, 06. červen 2024 | Aktuality ZŠ
Dnes jsme se opět vydali na plavecký bazén do Vyškova.

Od Velešovic až do Vyškova nás provázel déšť. Během pár minut se ale vyčasilo a než jsme se dostali ze šaten k bazénu svítilo sluníčko. Opět žáci zdokonalovali své plavecké styly a dovednosti ve vodě. Byla pro ně připravena opičí vodní dráha, užili si pobyt ve venkovním bazénu i v teplé vodě vířivky. Na konci nechyběl nákup v místním bufetu, který je, jak se zdá, pro děti tou pomyslnou třešničkou na dortu.

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/RchdknbPsBaQeE4o6

Prohlášení o přístupnosti   |   Odběr novinek   |   Nastavení cookies
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.