Obsah stránky

Bruslení v Dambořicích

čtvrtek, 01. únor 2024 | Aktuality ZŠ
Ve středu 31. 1. 2024 vyjela naše škola bruslit na kluziště do Dambořic.

Po příjezdu bylo nejnáročnější brusle všem obout a pak už jsme se s prvotním nadšením vrhli na led. Ti, co si nebyli ještě jisti svým bruslařským uměním, měli možnost využít podpůrné hrazdičky. Vyvrcholením akce bylo předávání vysvědčení na ledu. Pro něj si všichni dokázali přijet slalomem už sami. Společná fotka dokládá, jak se nám tam líbilo.

Marie Gálová

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/AZeVJADeiiUBzw2S8

 

Prohlášení o přístupnosti   |   Odběr novinek   |   Nastavení cookies
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.