Obsah stránky

Den rodiny

čtvrtek, 30. květen 2024 | Aktuality ZŠ
Den rodiny jste mohli se svou rodinou oslavit na školní zahradě 28.5.

. Letos nesl název Májová zahrada. Jedno ze stanovišť se zabývalo poznáváním bylinek, to trénují některé děti ve školce a zároveň si vytváří herbář.  Odpoledním programem vás provázely bylinkové víly. Kdo se zapojil, prověřil své dovednosti nebo si vyzkoušel: řezání dřeva, vrtání dírek, zatloukání hřebíků, vozit kolečka, výrobu květinového náramku, svou ohebnost, znalost léčivých bylinek a namaloval si kamínek. Každého čekala zasloužená odměna v podobě občerstvení ze školní kuchyně.

Bylo krásné pozorovat děti, které byly zaujaty činností, sledovat rodičovskou podporu a výsledky vašeho společného snažení. O tom totiž den rodiny je – o vás, o RODINÁCH.

Jsme rádi, že jste se zúčastnili.

Děkujeme obci Nížkovice za technickou podporu.

Tým ZŠ a MŠ

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/UyuWFqc2MnXVhYmR6

Prohlášení o přístupnosti   |   Odběr novinek   |   Nastavení cookies
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.