Jeli jsme od školy, objednaným autobusem. Do divadla jsme šli přes město. Pan učitel nám ukazoval historické památky města Brna.
Představení – Hurvínek prodává nevěstu - bylo o tom, jak Spejbl, Hurvínek, Mánička a pes Žeryk se vydají do divadla na operní představení. Nechtěně se ocitnou na jevišti a zapojují se do děje Smetanovy opery.
Tato komická opera byla zábavná. V hledišti bylo často slyšet dětský smích.
Po představení jsme jeli autobusem do školy.
Jitka Blahová