Muzikál Mrazík

pondělí, 24. červen 2024 | Aktuality ZŠ
V úterý 18. června jsme v naší obci přivítali žáky řeznovické školy, kteří k nám přijeli s muzikálem Mrazík.

Před samotným vystoupením jsme žákům ukázali prostory základní a mateřské školy a po svačince jsme zamířili do místní sokolovny. Představení se zúčastnili i nehrající žáci řeznovické školy, domškoláci ze slavkovské školy Monty, čtyři děti z DD LILA Otnice se svými tetami, naše škola a pan starosta.

Muzikál nacvičili žáci řeznovického muzikálového kroužku a za hudebního doprovodu řeznovického hudebního seskupení ŘEZBAND, které tvoří rodiče a učitelé, nás bavili hodinu a čtvrt. Představení bylo velkolepé, plné vtipných momentů a scének. Děti zpívaly, tančily a publikum se náramně bavilo a zároveň obdivovalo talent „malých herců“. Ohromný a dlouhý potlesk na konci představení mluvil za vše.

Poté si řeznovické děti pochutnaly na výborném obědě v naší školní jídelně a stihly se pohrát na školní zahradě.

Moc děkujeme za příjemný kulturní zážitek a těšíme se na další shledání.

Dagmar Mudrlová

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/CL4BsrZXUxPLuCjb6