Obsah stránky

Počítáme s Papouščí ZOO

úterý, 14. květen 2024 | Aktuality ZŠ
Na nedávné matematické soutěži, jenž se uskutečnila koncem dubna a pod záštitou MAP IV rozvoje vzdělávání v ORP Slavkov u Brna s názvem Soutěžíme s papoušky z Papouščí ZOO, se naše škola může pyšnit úžasnými výsledky.

Žáci 3., 4. a 5. tříd se nejenže zúčastnil této soutěže, ale také si odnesli první místa.

Žáci se museli vypořádat s různými úkoly a hádankami, které testovaly jejich logické myšlení a schopnost pracovat s čísly.

Účast letošního ročníku byla rekordní, 520 dětí. Počty přihlášených dětí byly:

- 3. ročník - 163

- 4. ročník - 137

- 5. ročník – 152

V kategorii 3. ročníku si první místo odnesl Ondra B. Jeho precizní výpočty a schopnost rychle nalézt správné odpovědi ho posunuly na samý vrchol žebříčku. Druhé místo v této kategorii získala Emily F. a i třetí místo zůstává v držení této třídy, tentokráte díky Adélce M. Třetí ročník naší školy obsadil všechny stupně vítězů.

Vynikající výkon předvedli rovněž žáci v 5. kategorie, Matyáš R. a Gabriela B. oba obsadili druhé místo.  

Dětem byly slavnostně předány za bouřlivého potlesku ceny jako: volná vstupenka do papouščí ZOO v Bošovicích či kelímky a záložky. Radost dětí z úspěchu v matematické soutěži byla nezměřitelná. Jejich tváře zářily nadšením a hrdostí, když si odnášeli své zasloužené ocenění. Radost a štěstí bylo nakažlivé a inspirovalo i ostatní spolužáky. J

Gratulujeme všem vítězům i účastníkům této soutěže a děkujeme za reprezentaci naší školy!

 

Lucie Kamencová

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/iA75znh9yokLJ8w66

Prohlášení o přístupnosti   |   Odběr novinek   |   Nastavení cookies
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.