Pořádková jednotka - program v ŠD

úterý, 17. říjen 2023 | Aktuality ZŠ
V pondělí odpoledne měly děti z družiny možnost nahlédnout do profese policisty pořádkové jednotky, kterou nám svým vyprávěním zprostředkoval její člen pan Dominik Kroupa.

Připravil si pro děti přednášku o náplni práce pořádkové jednotky a představil výbavu, kterou policisté při zásahu používají. Děti si mohly vyzkoušet neprůstřelnou vestu, helmu, štíty a plno dalších věcí. Mohly si prohlédnout zásahové vozidlo, vlézt si do něho a pustit světelnou i zvukovou signalizaci. Nakonec si prošly na hřišti několik stanovišť, kde si vyzkoušely svoje dovednosti.

Děkujeme panu Dominikovi Kroupovi za připravený program, který se dle reakcí dětí moc líbil.

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/ic2MJvVfveQYZWE8A