Obsah stránky

Pracovní činnosti 1. + 2. ročník

sobota, 04. květen 2024 | Aktuality ZŠ
V pátek dopoledne se vydali prvňáčci a druháčci na školní zahradu.

Vybaveni motyčkami a rukavicemi a hlavně velkým odhodláním "pracovat" se vypravili na zahradu, aby ji po zimě zkulturnili. Společnými silami jsme vypleli vyvýšené záhony, pískoviště, bylinkovou zahrádku, část skalky a poryli zem ve foliovníku, abychom zde mohli vysadit rajčata a papriky. Zahnal nás sice déšť, ale i tak jsme stihli udělat spoustu práce.

Dagmar Mudrlová

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/2EAj92RZGz9Cux6J6

 

Prohlášení o přístupnosti   |   Odběr novinek   |   Nastavení cookies
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.