Vánoční dílničky a jarmark

neděle, 10. prosinec 2023 | Aktuality ZŠ
Všechny děti ve škole se značnou měrou podílely na přípravě výrobků k prodeji na letošní vánoční jarmark, který se konal ve čtvrtek 7. 12. 2023.

Velký dík patří rodičům, kteří i letos přispěli svými výrobky. Ve 14 hod. bylo vše nachystáno, ozvala se vánoční melodie a dílničky se začali plnit prvními zájemci o tvoření. Místa u prodejních stolů byla obsazena žáky všech ročníků. Střídali se po skupinkách a společně vítali, vedli dílničku a prodávali své výrobky.

Paní kuchařky s paní školnicí společně se staršími žáky nachystali výborné pohoštění. Děkujeme organizátorům a návštěvníkům. Pomohli jste dětem „sklidit plody jejich práce“.

Blíží se Vánoce, měly by to být svátky klidné a pohodové. Přejeme Vám, aby to tak u Vás doma bylo.

Anna Maláčová a Olga Dopitová

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/T8mrpwNBHM4grRJC9