Obsah stránky

Vycházka do přírody

neděle, 07. duben 2024 | Aktuality ZŠ
V pátek jsme se po velké přestávce vypravili na procházku do přírody.

Žáci si ještě ve škole vytvořili dvojce, ve kterých potom pracovali . Na vycházce sledovali své okolí a hlavně rostliny. Na pracovním listě si značili květiny, které po cestě viděli a dopisovali další květiny, které poznali. Na školní zahradě pak květiny na PL vybarvili. Příroda je  v tuto roční dobu v rozpuku a nabídla nám mnoho krás k vidění.

Dagmarr Mudrlová

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/e8bZLK1FMH2eHjbV9

Prohlášení o přístupnosti   |   Odběr novinek   |   Nastavení cookies
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.