Obsah stránky

Vystoupení pro seniory

středa, 25. říjen 2023 | Aktuality ZŠ
V sobotu 21. října vystoupily děti MŠ a ZŠ na akci „Setkání se seniory“, kterou pořádá obec, jakožto poděkování starším občanům za jejich celoživotní práci pro obec i mimo ni. Nejprve nám zahráli žáci vyšších ročníků pohádkové melodie na flétnu a tím nám navodili atmosféru pro další vystoupení.

Děti na sebe oblékly kostýmy a potěšily diváky natrénovanou operetkou o Červené Karkulce. Z žáků se stali aktivní herci a zpěváci, kteří všem dobře známou pohádku předvedli ve zpívané podobě. Mohli jsme vidět hned několik Karkulek, které prozradily vlkům, co potřeboval vědět, aby sežral babičky a nakonec i samotné Karkulky. Během celého příběhu se nás snažili varovat holoubci, ale i samotný les a zvířátka v něm. Nakonec se objevili udatní myslivci, a jak už to v pohádkách bývá, dobro zvítězilo a vše dobře dopadlo.   A i z těch vlků se stali nakonec „…psi hlídací…“. Celé představení se dětem velmi povedlo a spokojení diváci odměnili děti velkým potleskem. 

Ing. Lucie Kamencová

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/EFYmp45Z2hDtvNZ77

Prohlášení o přístupnosti   |   Odběr novinek   |   Nastavení cookies
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.