Vysvědčení 2023

sobota, 01. červenec 2023 | Aktuality ZŠ
Poslední den školy bývá ve znamení rozdávání vysvědčení, a tak tomu bylo i tento rok. Přesně 30. června jsme se naposledy všichni setkaly pod lípou v parčíku vedle školy

Poslední den školy bývá ve znamení rozdávání vysvědčení, a tak tomu bylo i tento rok. Přesně 30. června jsme se naposledy všichni setkali v parčíku vedle školy. Nejdříve paní ředitelka zhodnotila rok uplynulý a rozloučila se s paní učitelkou Adélou, která po prázdninách nastupuje na nové pracoviště. S radostí jsme ocenili všechny členy školního parlamentu. Ti tento rok opravdu skvěle pracovali a vymysleli a uspořádali spoustu školních aktivit. Poté byli oceněni všichni žáci školy, kteří k vysvědčení dostali i krátký hodnotící dopis od svých třídních učitelů. Nakonec jsme se rozloučili se třemi páťáky, kteří odchází na druhý stupeň do slavkovské školy. Rozloučit se s páťáky a popřát krásné prázdniny přišel i starosta obce Dušan Horák.

Děkujeme všem za uplynulý školní rok. Děkujeme za podporu a přízeň a již teď se těšíme na rok následující.

Přejeme všem krásné a pohodové prázdniny plné skvělých zážitků :-)

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/ydHcRtV37CDrDrmV6