Obsah stránky

Workshop s Nikkarinem

pátek, 14. červen 2024 | Aktuality ZŠ
V Křenovicích se uskutečnil workshop s ilustrátorem komiksů Nikkarinem.

Žákyně páté třídy Gabča a Elen společně vytvořily vlastní komiks v rámci komiksové soutěže Velikonoce robíka Ozíka, kterou vyhlásil MAP Slavkov u Brna. Umístily se na 1. místě, tím vyhrály možnost účastnit se workshopu s Nikkarinem. Nikkarin je český výtvarník, ilustrátor a autor komiksů. Workshop se uskutečnil 11. 6. v Křenovicích. Nikkarin s výherci soutěže prošel kresbu postavičky krok za krokem a také dětem představil některé výtvarné vychytávky. Setkání bylo milé a podnětné, některé děti si vyzkoušely kresbu na Nikkarinovu profesionálním tabletu.

Anna Maláčová

Workshop s Nikkarinem
Prohlášení o přístupnosti   |   Odběr novinek   |   Nastavení cookies
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.